ANKARA ALTINDAĞ NÖBETÇİ ECZANE


Altındağ, Ankara’nın metropol ilçelerinden biridir ve 1953’ten bu yana ilçe statüsündedir. İç Anadolu Bölgesi'nin kuzey batısındaki Yukarı Sakarya Bölümü'nde yer alan Altındağ bölgesi Ankara’nın ilk şehir merkezidir. Altındağ ilçesinin tarihi paleolitik çağlara dayanır. İlçede ülkemizin en değerli müzeleri, tarihi eserleri ve kültürel kalıntıları yer alır. Altındağ ilçesinin ekonomisi sanayi ve hayvancılığa dayanır. Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Altındağ’da çok sayıda sağlık kurumu bulunur. Bünyesindeki devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı, tıp merkezi gibi sağlık kurumları ile Ankara Altındağ’da bulunan eczaneler önemli bir yere sahiptir. Ankara Altındağ’daki eczaneler, eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece Ankara Altındağ nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

ANKARA ALTINDAĞ’DA HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ?

Ankara Altındağ’daki eczaneler çalışma prensibini Ankara iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Ankara Altındağ eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

ANKARA ALTINDAĞ’DA EN YAKIN NÖBETÇİ ECZANE YANDEX NAVİGASYON’DA!

Ankara Altındağ’daki sağlık kurumlarının sayıları ilçenin yoğun nüfusuna göre artış gösterirken ilçede yer alan eczane sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda Ankara Altındağ’da nöbetçi eczane bulmak zaman zaman yorucu olabiliyor. Düşünün, misafirliğe gittiniz ya da bilmediğiniz bir yerde nöbetçi eczane bulmanız gerekiyor. İnternetin başına geçip tek tek eczane adreslerini aramak boşuna zaman kaybına yol açar. Acil sağlık ihtiyaçlarınız için Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Uygulama içindeki “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturun. Sokak sokak nöbetçi eczane aramak Yandex Navigasyon ile tarihe karışıyor. Acil sağlık ihtiyaçlarınızda Ankara Altındağ nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.