ANKARA AYAŞ NÖBETÇİ ECZANE


Ankara iline 55 km uzaklıkta bulunan Ayaş ilçesi, Sincan, Kazan, Beypazarı, Güdül, Kızılcahamam ve Polatlı ilçelerinin ortasında bulunur. Arazinin engebeli olmasından dolayı ilçenin ekonomisinde küçükbaş hayvancılık önemli bir yere sahiptir. Özellikle şifalı kaplıcaları ve içmeleri ile tanınan Ayaş’ta sağlık turizmi gelişmiştir. İlçe nüfusu kaplıca turizmi ve festivaller sayesinde belli aylarda artış gösterir. Ankara Ayaş’ta yer alan hastaneler, sağlık ocakları ve tıp merkezleri gibi sağlık kurumları ilçedeki eczanelerin de önemini artırıyor. Eczaneler, Ankara Ayaş eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece Ankara Ayaş nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

ANKARA AYAŞ’TA HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ?

Ayaş’taki eczaneler çalışma prensibini Ankara iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Ankara Ayaş eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

ANKARA AYAŞ’TA EN YAKIN NÖBETÇİ ECZANE YANDEX NAVİGASYON’DA

Sağlık turizminin önemli adreslerinden biri olan Ankara Ayaş ilçesi kaplıcaları ile yılın belli dönemlerinde yoğun ziyaretçi akınına uğrar. Artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sağlık kurumları yanında açılan yeni eczaneler de önemli bir yere sahiptir. Yine de ihtiyaç anında Ankara Ayaş’ta nöbetçi eczane bulmak pek de kolay olmuyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.