ANKARA BEYPAZARI NÖBETÇİ ECZANE


Ankara'nın 98 km batısında yer alan Beypazarı, tarihi evleri, gümüş işçiliği ve havucu ile ünlüdür. İlçe nüfusunun %67'si tarım ile uğraşır. Beypazarı, Türkiye'deki havuç ihtiyacının %60'ını karşılar. Geniş meralara sahip köyler ise hayvancılık alanında gelişmiştir. İlçede 1999'da tarihi konakların restore edilmesi ile başlayan turizm alanındaki atılım, büyük ekonomik canlanmayı beraberinde getirmiştir. Beypazarı’nın yıllık ziyaretçi sayısı 150 bine ulaşır. Gelişen turizm ile birlikte gümüş, bakır ve dokuma işçiliği tekrar canlanmıştır. İlçede bulunan devlet hastanesi, sağlık ocağı, tıp merkezi gibi sağlık kurumları Ankara Beypazarı’nda yer alan eczanelerin önemini artırır. Ankara Beypazarı’ndaki eczaneler çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece Ankara Beypazarı nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

ANKARA BEYPAZARI’NDA HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ?

Ankara Beypazarı’ndaki eczaneler çalışma prensibini Ankara iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Ankara Beypazarı eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

ANKARA BEYPAZARI’NDA EN YAKIN NÖBETÇİ ECZANE YANDEX NAVİGASYON’DA!

Beypazarı’nın turizmle birlikte yükselen nüfusu ilçedeki sağlık kurumu ve eczane sayısını da günden güne etkiliyor. Ancak eczane sayısının fazla olmasına karşın acil durumlarda Beypazarı nöbetçi eczanelere ulaşmak hala sorun yaratabiliyor. Artık Yandex Navigasyon Ankara Beypazarı’ndaki size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç anında Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane yazarak ya da Kategoriler bölümündeki nöbetçi eczane ikonuna tıklayarak en yakınınızdaki nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bulunduğunuz semti tek tek dolaşarak boşuna zaman kaybetmeyin, Yandex Navigasyon’dan destek alarak Ankara Beypazarı nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.