ANKARA ÇANKAYA NÖBETÇİ ECZANE


Ankara şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunan Çankaya, Türkiye’nin en kalabalık ilçesidir. Sanayi kuruluşları, devlet - hükümet yönetimini sağlayan kurumlar ve Ankara’nın en önemli ticaret merkezi ilçe sınırları içinde bulunur. Ankara’nın simgelerinden olan Anıtkabir, Atakule, Güvenpark Anıtı ve Kuğulu Park Çankaya’da bulunur. Nüfusun çok yoğun olduğu ilçede birçok sağlık kuruluşu bulunur. Bünyesindeki devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı, tıp merkezi gibi sağlık kurumları ile Ankara Çankaya’da bulunan eczaneler önemli bir yere sahiptir. Ankara Çankaya’daki eczaneler, eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece Ankara Çankaya nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

ANKARA ÇANKAYA’DA HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ?

Çankaya’daki eczaneler çalışma prensibini Ankara iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Ankara Çankaya eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

ANKARA ÇANKAYA’DA EN YAKIN NÖBETÇİ ECZANE YANDEX NAVİGASYON’DA!

Nüfus yoğunluğu bakımından 57 ili geride bırakan Ankara Çankaya’da, ilçe halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her geçen gün yeni kurumlar ve eczaneler açılmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda Ankara Çankaya’da nöbetçi eczane bulmak zaman zaman yorucu olabiliyor. Düşünün, misafirliğe gittiniz ya da bilmediğiniz bir yerde nöbetçi eczane bulmanız gerekiyor. İnternetin başına geçip tek tek eczane adreslerini bulmaya çalışmak boşuna zaman kaybına yol açar. Acil sağlık ihtiyaçlarınız için Yandex Navigasyon, Nöbetçi Eczaneler özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Uygulama içindeki “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturun. Sokak sokak nöbetçi eczane aramak Yandex Navigasyon ile tarihe karışıyor. Acil sağlık ihtiyaçlarınızda Ankara Çankaya nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.