ANKARA HAYMANA NÖBETÇİ ECZANE


Ankara’nın güneyinde yer alan Haymana ilçesinin doğusunda Bala ilçesi, güneyinde Konya ili, batısında Polatlı ve kuzeyinde Gölbaşı ilçeleri bulunur. Ankara şehir merkezine uzaklığı 73 km’dir. İlçe ekonomisinde tarım ve hayvancılık önemli bir yere sahiptir. Haymana’nın kaplıcaları dünyanın en eski şifalı su merkezlerinden biridir. İlçe turizminin odak noktası olan kaplıcalar, şifalı suları ile dünyada ikinci sırada yer alır. Turizmden dolayı ilçe nüfusunda artış görülür. İlçede yer alan devlet hastanesi, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Haymana’daki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, Ankara Haymana eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece Ankara Haymana nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

ANKARA HAYMANA’DA HANGİ ECZANELER NÖBETÇİ? Haymana’daki eczaneler çalışma prensibini Ankara iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Ankara Haymana eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

ANKARA HAYMANA’DAKİ EN YAKIN NÖBETÇİ ECZANE YANDEX NAVİGASYON’DA Artık Ankara Haymana’daki size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Haymana’daki eczane sayısı nüfus artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda Ankara Haymana ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.