Bursa Büyükorhan Nöbetçi Eczane


Harmancık, Orhaneli, Dursunbey ve Mustafakemalpaşa ilçelerine komşu olan Büyükorhan, Bursa’ya yaklaşık 50 km uzaklıktadır. İlçenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Buğday, arpa, çilek, küçük ve büyük baş hayvancılık ilçenin başlıca gelir kaynaklarıdır. Büyükorhan’daki gelişmeler ilçenin sağlık kollarına da yansımıştır. Bünyesinde barındırdığı devlet hastanesi ve sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile Bursa Büyükorhan’daki eczaneler önemli bir yere sahiptir. Bursa Büyükorhan eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Büyükorhan’daki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Büyükorhan’da Hangi Eczane Nöbetçi?

Büyükorhan’daki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Büyükorhan eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

Bursa Büyükorhan’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Büyükorhan’daki nüfus artışı ilçedeki sağlık kurumlarının sayısına yansırken Bursa Büyükorhan’daki eczane sayısı da bu paralelde gün geçtikçe yükselmeye devam ediyor. Buna rağmen hala acil durumlarda ya da ihtiyacımız olduğu zamanlarda sokak sokak nöbetçi eczane arayarak zaman kaybedebiliyoruz. Artık Yandex Navigasyon’la nöbetçi eczane aramak derdinden kurtuluyor, Bursa Büyükorhan eczanelerine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bursa Büyükorhan eczaneleri arasında size en yakın olan nöbetçi eczaneyi bulmak için, uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazın ve hemen rota oluşturun. Unutmayın, sağlık konusunda desteğe ihtiyaç duyarsanız Yandex Navigasyon her zaman yanınızda. Sağlıklı günler dileriz.