Bursa Gürsu Nöbetçi Eczane


Gürsu, Bursa'nın il merkezine 12 km uzaklıktaki bir ilçesidir. Arazisinin sulak olması nedeni ile halkın geçim kaynağı genellikle tarımdır. Gürsu çevresindeki sanayi kuruluşları çalışan kişiler için önemli bir geçim kaynağı olurken ilçe sağlık alanında da gelişmiş yerleşim alanları arasındadır. İlçedeki devlet hastanesi, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Bursa Gürsu’daki eczanelerin önemini artırmıştır. Bursa Gürsu eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Gürsu’daki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Gürsu’da Hangi Eczane Nöbetçi?

Gürsu eczaneleri çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Gürsu eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

Bursa Gürsu’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Gürsu ilçesindeki nufüs artışı sağlık kurumlarının sayısında da artışa neden olmaktadır. Her geçen gün sağlık alanında yaşanılan gelişmeler ile Bursa Gürsu’daki eczane sayısı da artmaya devam ediyor. Ancak zaman zaman acil durumlarda Bursa Gürsu’da nöbetçi eczane aramak yorucu olabiliyor. Artık Yandex Navigasyon’a eklenen nöbetçi eczaneler sayesinde ihtiyacınız olduğu her an size en yakın nöbetçi eczaneyi aramakla zaman kaybetmeyecek, kolayca bulabileceksiniz. Yapmanız gereken uygulamanın “Kategoriler” bölümünde yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçmek ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak rota oluşturmak. Unutmayın! Acil durumlarda ve ihtiyaç duyduğunuz her an sağlık konusunda yardıma ihtiyaç duyarsınız Yandex Navigasyon uygulamasından aradığınız yerlere kolayca ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.