Bursa Harmancık Nöbetçi Eczane


Bursa’ya 96 km. uzaklıkta bulunan Harmancık Uludağ’ın güneyinde, Bursa-Balıkesir ve Kütahya il sınırlarının birleştiği yerdedir. Geniş krom yataklarına sahip Harmancık’ta madencilik, 1994 yılına kadar en önemli gelir kaynağı olmuştur. İlçe merkezinde kurulan pazar yeri ve her yıl Ağustos ayında düzenlenen 7 günlük panayır ekonomiye canlılık getirir. İlçede bulunan Toplum Sağlığı Merkezi ile Bursa Harmancık’taki eczanelerin önemi artmıştır. Bursa Harmancık eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Harmancık’taki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Harmancık’ta Hangi Eczane Nöbetçi?

Harmancık’taki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir. Toplum Sağlığı Merkezi gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Harmancık eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

Bursa Harmancık’ta En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Harmancık ve çevre ilçelerdeki sağlık kurumu sayısı nüfusla doğru orantılı olarak yükselirken Bursa Harmancık eczaneleri zaman zaman komşu ilçelerden de ziyaretçi alır. Ancak Harmancık ilçesini ziyaret eden kişiler acil durumlarda nöbetçi eczane aradıklarında zaman kaybı yaşayabilirler. Yandex Navigasyon bu sorunu ortadan kaldırıyor ve Bursa Harmancık’taki nöbetçi eczaneleri kolayca bulmanıza yardımcı oluyor. Bursa Harmancık eczaneleri arasında size en yakın olan nöbetçi eczaneyi bulmak için, uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazın ve hemen rota oluşturun. Bulunduğunuz bölgeyi sokak sokak dolaşmadan Yandex Navi ile size en yakın Bursa Harmancık nöbetçi eczaneyi bulun. Sağlıklı günler dileriz.