Bursa Keles Nöbetçi Eczane


Bursa’ya 61 km. uzaklıkta bulunan Keles, doğu ve kuzeydoğuda İnegöl ilçesi, güneydoğuda Kütahya'nın Domaniç ve Tavşanlı ilçeleri, kuzeyde merkez ilçe, batıda Orhaneli ilçesi ile çevrilidir. Tarım ve hayvancılığın gelişmiş olduğu Keles ilçesi, sağlık bakımından da gelişmiş ilçelerimizden biridir. Bünyesinde barındırdığı devlet hastanesi, özel sağlık merkezi ve sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile Bursa Keles’teki eczaneler önemli bir yere sahiptir. Bursa Keles eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Keles’teki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Keles’te Hangi Eczane Nöbetçi?

Keles’teki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Keles eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

Bursa Keles’te En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Keles ilçe nüfusunun artması paralelinde sağlık kuruluşlarının sayısını da artırmaktadır. Böylece Bursa Keles eczane sayısı da her geçen gün yükselmeye devam etmektedir. Buna karşın acil durumlarda Bursa Keles ilçesinde nöbetçi eczane aramak hala zaman kaybına yol açabiliyor. Yandex Navigasyon bu duruma çözüm getiriyor ve Bursa Keles’te size en yakın nöbetçi eczaneyi kolayca bulmanıza yardım ediyor. Bunun için uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçebilir ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak rota oluşturabilirsiniz. Yandex Navi’yi telefonunuza indirerek ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda Keles nöbetçi eczanelere kolayca ulaşarak sağlık konusunda yardım alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.