Bursa Kestel Nöbetçi Eczane


Bursa’nın 12 km. kuzeyinde bulunan Kestel’in geçim kaynağı tarım ve meyveciliğe dayanır. 1980 yılından itibaren gelişen sanayi tesisleri ile Kestel’in ekonomisi güçlenmeye devam ederken sağlık açısından da gelişmiş ilçelerimizden biri haline gelmiştir. Bünyesinde barındırdığı devlet hastanesi, poliklinik ve sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile Bursa Kestel’teki eczaneler önemli bir yere sahiptir. Bursa Kestel eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Kestel’deki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Kestel’de Hangi Eczane Nöbetçi?

Kestel’deki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Kestel eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

Bursa Kestel’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nin sunduğu iş imkanları ilçede nüfusun fazlalaşmasını sağlamış, böylece Bursa Kestel eczane sayısında artış gözlemlenmiştir. Ama yine de ihtiyacımız olduğu anlarda, zaman zaman nöbetçi eczane ararken zaman kaybedebiliyor ve yorulabiliyoruz. Yandex Navigasyon’a eklenen nöbetçi eczaneler sayesinde artık acil durumlarda beklemek zorunda değilsiniz. Bursa Kestel eczaneleri arasında size en yakın olan nöbetçi eczaneyi bulmak için, uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazın ve hemen rota oluşturun. Artık Bursa Kestel’de size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için sokak sokak dolaşarak zaman kaybetmeyecek, Yandex Navi ile kolayca bulacaksınız. Sağlıklı günler dileriz.