Bursa Mudanya Nöbetçi Eczane


Bursa’ya 32 km. uzaklıkta bulunan Mudanya, doğal güzellikleri ve tarihi ile turistik yerlerin başında gelir. Geçim kaynaklarının başında zeytincilik, bağcılık, sebze ve meyvecilik gelirken sağlık açısından da gelişmiş ilçelerimizden biridir. Bursa Mudanya’daki eczaneler, bünyesinde yer alan devlet hastanesi, özel tıp merkezi, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile ilçede önemli bir yere sahiptir. Bursa Mudanya eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Mudanya’daki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Mudanya’da Hangi Eczane Nöbetçi?

Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Mudanya eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir. Mudanya’daki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir.

Bursa Mudanya’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Mudanya’daki nüfus artışı ile orantılı olarak yükselen sağlık kurumlarının sayısı Bursa Mudanya eczane sayısında da artış yaratıyor. Ancak acil durumlarda Bursa Mudanya’da nöbetçi eczane arayarak zaman kaybı yaşayabiliyoruz. Yandex Navigasyon, acil durumlarda nöbetçi eczane ararken zaman kaybetmeyelim diye en güncel nöbetçi eczane listesini uygulamanın içine ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak hemen rota oluşturun. İhtiyacınız olduğu zaman Bursa Mudanya’daki nöbetçi eczaneleri hızlıca bulmak için Yandex Navi kullanın, nöbetçi eczane ararken zaman kaybetmeyin.