Bursa Nilüfer Nöbetçi Eczane


Bursa’nın merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer, Bursa’ya 31 km uzaklıktadır. Bursa’nın konut ihtiyacını karşılayabilmek için toplu konut alanında büyük gelişmeler gösteren Bursa Nilüfer, son yıllarda yoğun bir sanayileşmeye de sahne oldu. İlçe sağlık bakımından da Bursa’nın en gelişmiş ilçelerinin başında gelir. Bünyesinde barındırdığı tıp fakültesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile Bursa Nilüfer’deki eczaneler önemli bir yere sahiptir. Bursa Nilüfer eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Nilüfer’deki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Nilüfer’de Hangi Eczane Nöbetçi?

Nillüfer’deki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Nilüfer eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

Bursa Nilüfer’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Nilüfer’in son yıllarda gelişmiş ilçeler arasına girmesi nüfus artışını etkilemiştir. Sağlık kurumlarının sayıları ilçedeki nüfus artışına göre yükselirken Bursa Nilüfer’deki eczane sayısı da tüm bu gelişmelerden etkilenerek her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda Bursa Nilüfer’de nöbetçi eczane bulmak zaman zaman yorucu olabiliyor. Yandex Navigasyon’a eklenen nöbetçi eczaneler ile artık acil durumlarda nöbetçi eczane aramakla zaman kaybetmeyecek, size en yakın olanına kolayca ulaşabileceksiniz. Yapmanız gereken, Yandex Navi’deki “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçmek ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak hemen rota oluşturmak. Unutmayın, Yandex Navigasyon sağlık konusunda da yanınızda. Sağlıklı günler dileriz