Bursa Orhangazi Nöbetçi Eczane


Bursa’ya 45 km uzaklıkta bulunan Orhangazi’nin ekonomisi tarım ve sanayiye dayanır. Diğer önemli geçim kaynağı mozaik olan Orhangazi ilçesi, sağlık açısından da gelişmiş yerlerden biridir. Bursa Orhangazi’de eczaneler, bünyesinde yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile ilçede önemli bir yere sahiptir. Bursa Orhangazi eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Orhangazi’deki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Orhangazi’de Hangi Eczane Nöbetçi?

Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Orhangazi eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir. Orhangazi’deki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir.

Bursa Orhangazi’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Orhangazi’deki sağlık kurumlarının sayıları ilçe nüfusuyla paralel şekilde yükselirken Bursa Orhangazi eczane sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Ancak ihtiyaç anında nöbetçi eczane bulmak ilçede hala çok da kolay değil. Yandex Navigasyon’a eklenen nöbetçi eczaneler bu soruna çözüm göteriyor, en yakın nöbetçi eczaneyi bulmamıza yardımcı oluyor. Uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak hemen size en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturun. Yandex Navi’ye eklenen en güncel nöbetçi eczane listesi en yakındaki nöbetçi eczaneyi kolayca bulmanızı sağlar, acil durumlarda sokak sokak nöbetçi eczane arayarak zaman kaybetmenizi önler.