Bursa Osmangazi Nöbetçi Eczane


Bursa’nın merkezinde yer alan ve en büyük ilçesi olan Osmangazi, Türkiye’nin de sekizinci büyük ilçesidir. Osmangazi, ekonomik ve kültürel açıdan Bursa ilinin en gelişmiş ilçesidir. Sanayi, tarım, hayvancılık ve turizm ilçe ekonomisinde etkili olurken, sağlık açısından da gelişmiş ilçelerimizin başında gelir. Bursa Osmangazi’deki eczaneler, bünyesinde yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile ilçede önemli bir yere sahiptir. Bursa Osmangazi eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Osmangazi’deki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Osmangazi’de Hangi Eczane Nöbetçi?

Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Osmangazi eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir. Osmangazi’deki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir.

Bursa Osmangazi’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Osmangazi ilçe nüfusunun Türkiye’deki 57 ilden daha büyük olması sağlık kurumlarının sayısının yükselmesine neden olur. İlçedeki eczane sayısı da ihtiyaca karşılık verebilmek için her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda Bursa Osmangazi’de nöbetçi eczane bulmak zaman zaman imkansız hale gelebiliyor. Yandex Navigasyon bu soruna çözüm getirdi. Artık ihtiyaç anında nöbetçi eczane arayarak zaman kaybetmeyelim diye en güncel nöbetçi eczane listesini uygulamanın içine ekledi. Size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak hemen rota oluşturun. Unutmayın, sağlık ilgili bir konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız Yandex Navisgasyon her zaman yanınızda. Bursa Osmangazi’de nöbetçi eczane araması yaparken Navi’den destek alabilirsiniz.