Bursa Yenişehir Nöbetçi Eczane


Bursa şehir merkezine 52 km uzaklıkta bulunan Yenişehir’de Bursa’nın uluslararası havalimanı olan Yenişehir Havaalanı bulunur. İlçe ekonomisi tarım, hayvancılık ve sanayiye dayanır. Özellikle tarımsal ürün ihracatında Bursa'nın ilk sırada gelen ilçesidir. Domates ve biber yetiştiriciliği ile dünyaca ünlü olan Yenişehir, sağlık bakımından da gelişmiş ilçelerimizden biridir. Bünyesinde barındırdığı devlet hastanesi, poliklinik ve sağlık ocağı gibi sağlık kurumları ile Bursa Yenişehir’deki eczaneler önemli bir yere sahiptir. Bursa Yenişehir eczane çalışma prensibine göre eczaneler Pazar günü açık olmamalarına rağmen Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadırlar. Pazar günleri ise sadece Bursa Yenişehir’deki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

Bursa Yenişehir’de Hangi Eczane Nöbetçi?

Yenişehir’deki eczaneler çalışma prensibini Bursa iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı Bursa Yenişehir eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

Bursa Yenişehir’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navi’de!

Yenişehir ilçesinin sağlık kurumu sayısı nüfus artışına bağlı olarak yükselirken Bursa Yenişehir eczane sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna karşın acil durumlarda Bursa Yenişehir ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu bir hal alabiliyor. Yandex Navigasyon ihtiyaç duyduğunuz anlarda nöbetçi eczane aramakla zaman kaybetmeyin diye en güncel nöbetçi eczane listesini uygulamanın içine ekledi. Bursa Yenişehir eczaneleri arasında size en yakın olan nöbetçi eczaneyi bulmak için, uygulamanın “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazın ve hemen rota oluşturun. Bulunduğunuz semti sokak sokak dolaşmadan Yandex Navi ile size en yakın Bursa Yenişehir’deki nöbetçi eczaneyi kolayca bulun. Sağlıklı günler dileriz.