İstanbul Ataşehir Nöbetçi Eczane


İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda bulunan Ataşehir ilçesi İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. Özellikle inşaat şirketlerinin konut projeleriyle hızla yapılaşan ilçenin Batı Ataşehir olarak adlandırılan kısmında Ülker Sports Arena dışında birçok rezidanslar ve siteler yer alır. İstanbul Ataşehir’in önemli coğrafi yapısını oluşturan Kayışdağı Mahallesi, adını buradaki tepeden alır ve İstanbul’un en yüksek üçüncü noktasıdır. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi’nin kampüsü de ilçe sınırları içinde bulunur. Ataşehir’deki inşaatların artması sonucunda ilçenin nüfusu da her geçen gün yükselmeye devam ediyor. İstanbul Ataşehir’de yer alan hastaneler, sağlık ocakları ve tıp merkezleri gibi sağlık kurumları ilçedeki eczanelerin de önemini artırıyor. Eczaneler, İstanbul Ataşehir eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Ataşehir nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Ataşehir’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Ataşehir’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Ataşehir eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Ataşehir’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

İstanbul Ataşehir’in 2008 yılında ilçe olması nüfus artışını büyük bir oranda etkiledi. Artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sağlık kurumları yanında açılan yeni eczaneler de önemli bir paya sahiptir. Yine de ihtiyaç anında İstanbul Ataşehir’de nöbetçi eczane bulmak pek de kolay olmuyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.