İstanbul Avcılar Nöbetçi Eczane


İstanbul Avcılar ilçesi doğusunda Küçükçekmece, batısında Esenyurt ve Beylikdüzü, kuzeyinde Başakşehir, güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrelenmiştir. Avcılar ilçesi İstanbul’a 27 km. uzaklıktadır. İstanbul Avcılar ilçesinin ekonomisi sanayi ve ticareti dayanır. Ayrıca başta İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü olmak üzere ilçede birçok eğitim kurumu da bulunur. Yıllar içerisinde nüfusun artmasıyla ilçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Avcılar ilçesindeki eczanelerin önemini artırmıştır. Eczaneler, İstanbul Avcılar eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Avcılar’daki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Avcılar’da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Avcılar’daki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Avcılar eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Avcılar’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Yandex Navigasyon sağlığınız ile ilgili acil aramalarınızda da yanınızda olmaya devam ediyor. Özellikle sanayinin ilerlemesiyle İstanbul Avcılar ilçesinde gözlemlenen nüfus artışı sağlık kuruluşu ve eczanelerin sayılarının da artmasına neden oldu. Buna rağmen acil sağlık ihtiyaçları için İstanbul Avcılar’da nöbetçi eczane bulmak bazen sıkıntı yaratabiliyor. Yandex Navigasyon uygulama içine eklediği Nöbetçi Eczaneler özelliği ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturmanızı sağlayarak. Yapmanız gereken “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturmak. Artık Yandex Navigasyon’un nöbetçi eczane özelliği sayesinde açık eczane bulmak için internetin karşısına geçip zaman kaybetmeyecek, bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşarak nöbetçi eczane bulmakla yorulmayacaksınız. Unutmayın, sağlık ihtiyaçlarınız için İstanbul Avcılar’daki size en yakın nöbetçi eczane Yandex Navigasyon’da.