İstanbul Bahçelievler Nöbetçi Eczane


İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan Bahçelievler ilçesi güneyden Bakırköy, kuzeyden Bağcılar, batıdan Küçükçekmece ve doğudan Güngören ile çevrilidir. Bahçelievler’in ekonomisinde sanayi ve ticaretin önemi büyüktür. Türkiyenin ilk sanayi sitelerinden Yenibosna Doğu Sanayi Sitesi, Türkiyenin ilk kola fabrikası olan Coca Cola İncirli Fabrikası ve Türkiyenin yeni kuyumculuk merkezi Kuyumcukent ilçe sınırları içinde yer alır. Ayrıca ilçedeki konut projeleri ile nüfusun yükselmesini sağlar. İstanbul Bahçelievler’de yer alan devlet hastanesi, özel hastaneler, sağlık ocakları ve tıp merkezleri gibi sağlık kurumları ilçedeki eczanelerin öneminin artmasında rol oynar. Eczaneler, İstanbul Bahçelievler eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Bahçelievler nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Bahçelievler’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Bahçelievler’de eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Bahçelievler eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Bahçelievler’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

İstanbul Bahçelievler’deki konut projeleri nüfus artışını büyük bir oranda ekledi. Artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sağlık kurumları yanında açılan yeni eczaneler de önemli bir paya sahiptir. Yine de ihtiyaç anında İstanbul Bahçelievler’de nöbetçi eczane bulmak pek de kolay olmuyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.