İstanbul Bakırköy Nöbetçi Eczane


İstanbul Bakırköy ilçesi Avrupa Yakası’nda yer alır. İlçe sınırları kuzyde E-5 Karayolu, Güngören ve Bahçelievler, güneyde Marmara Denizi, doğuda Zeytinburnu ve kuzey batıda Küçükçekmece ile komşudur. Tarihi eskilere dayanan ilçenin ekonomisi sanayi ve ticarete dayanır. Bakırköy ilçesindeki alışveriş merkezleri ticari hayatı canlı tutar. İlçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Bakırköy’deki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Bakırköy eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Bakırköy nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Bakırköy’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Bakırköy’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Bakırköy eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Bakırköy’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Bakırköy’de size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Bakırköy’deki eczane sayısı nüfus artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Bakırköy ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.