İstanbul Başakşehir Nöbetçi Eczane


İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan Başakşehir, Avrupa Yakası’nda yer alır. Başakşehir’in çevresinde Eyüp, Sultangazi, Esenler, Bağcılar, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt ve Arnavutköy ilçeleri vardır. 2009 yılında ilçe olan Başakşehir, satılık ve kiralık daire imkanları ile doludur. İstanbul Başakşehir ilçesindeki yıllık yüzde 4’lük nüfus artışı ile kısa zamanda büyüme kaydetmiştir. Başakşehir’in en önemli özelliklerinden biri de ligde başarılı bir futbol kulübüne sahip olmasıdır. Nüfusun hızla yükselmesi ilçede devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumlarının açılmasını sağlamıştır. Özellikle kalabalık semtlerinde yer alan İstanbul Başakşehir eczaneler önemli bir yere sahiptir. İstanbul Başakşehir eczaneler çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Başakşehir nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Başakşehir’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Başakşehir’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Başakşehir eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Başakşehir’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

Başakşehir ilçesinin nüfusu son yıllarda hızla yükselişe geçmiştir. Nüfus artışı ile ilçedeki sağlık kurumu ve eczane sayısı günden güne artış gösterir. Ancak eczane sayısının fazla olmasına karşın acil durumlarda İstanbul Başakşehir’deki nöbetçi eczanelere ulaşmak hala sorun yaratabiliyor. Artık Yandex Navigasyon İstanbul Başakşehir’deki size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç anında Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane yazarak ya da Kategoriler bölümündeki nöbetçi eczane ikonuna tıklayarak en yakınınızdaki nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bulunduğunuz semti tek tek dolaşarak boşuna zaman kaybetmeyin, Yandex Navigasyon’dan destek alarak İstanbul Başakşehir nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.