İstanbul Beşiktaş Nöbetçi Eczane


İstanbul Avrupa Yakası’nın en büyük ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ın tarihi ilk çağlara kadar uzanır. Dünyanın tarih ve kültür merkezi olan İstanbul’un en eski merkez ilçelerinden olan Beşiktaş sınırları içinde Avrupa’nın en saygın üniversiteleri yer alır. Ayrıca özel öğretim kurumlarının da merkezi niteliğindedir. İlçedeki işyeri sayısının fazla olması, Anadolu Yakası ile çeşitli bağlantı yollarının buradan geçmesi, gündüz nüfusunun normal nüfusa göre artışına neden olur. İstanbul’un merkez ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta yer alan yüzlerce devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Beşiktaş’taki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Beşiktaş eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Beşiktaş nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Beşiktaş’ta Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Beşiktaş’taki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Beşiktaş eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Beşiktaş’ta En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Beşiktaş’ta size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Beşiktaş’taki eczane sayısı nüfüs artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Beşiktaş ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın olan nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.