İstanbul Beykoz Nöbetçi Eczane


İstanbul Beykoz ilçesi Anadolu Yakası’nda Küçüksu Deresi ile Anadolu Kavağı arasında yer alır. Merkeziyle olduğu kadar çevre köyleri, ormanları ve korularıyla da ünlü bir yerleşim yeridir. Beykoz’da günümüze kadar gelen birçok tarihi eser bulunur. 2000'li yıllardan sonra fabrikaların kapanması ardından ilçe; konut, turizm, sağlık ve eğitim bölgesi olarak tanımlanmaya başladı. Beykoz geçmiş yıllarda genellikle sanayi ağırlıklı iş yerlerinin bulunmasından dolayı işçi sınıfı tarafından göç alırken, günümüzde zengin kesimin tercih ettiği bir semt halini almıştır. İstanbul Beykoz ilçesinde yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı, tıp merkezi gibi sağlık kurumları ile İstanbul Beykoz’da bulunan eczaneler önemli bir yere sahiptir. İstanbul Beykoz’daki eczaneler, eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Beykoz nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Beykoz’da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Beykoz’daki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Beykoz eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Beykoz’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

İstanbul Beykoz’daki sağlık kurumlarının sayıları ilçedeki nüfus artışına göre yükselirken ilçede yer alan eczane sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda İstanbul Beykoz’da nöbetçi eczane aramak zaman zaman yorucu olabiliyor. Düşünün, misafirliğe gittiniz ya da bilmediğiniz bir yerde nöbetçi eczane bulmanız gerekiyor. İnternetin başına geçip tek tek eczane adreslerini bulmaya çalışmak boşuna zaman kaybına yol açar. Acil sağlık ihtiyaçlarınız için Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Uygulama içindeki “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturun. Sokak sokak nöbetçi eczane aramak Yandex Navigasyon ile tarihe karışıyor. Acil sağlık ihtiyaçlarınızda İstanbul Beykoz nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.