İstanbul Beylikdüzü Nöbetçi Eczane


Beylikdüzü ilçesi İstanbul'un Avrupa Yakası’nda yer alır. Doğuda Avcılar, kuzeyde Esenyurt ve kuzeybatıda da Büyükçekmece ilçeleriyle komşudur. İstanbul‘da planlı kentleşmenin yeni yüzünü temsil eden Beylikdüzü, geniş caddeleri, tarihi yerleri, bulvarları ve yeşil alanlarıyla düzenli bir yapılanmaya sahiptir. Ekonomisinde sanayi büyük rol oynar. İlçe, artan ulaşım olanaklarıyla da yaşamak için en çok tercih edilen yerlerin başında gelir. Avrupa kenti standartlarında, İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden olan Beylikdüzü’nde lüks konutlar da hızla yükseliyor. Artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için Beylikdüzü’ndeki devlet hastanesi, özel hastaneler ve sağlık ocakları gibi sağlık kurumlarının yanında ilçedeki eczaneler de önemli bir yere sahip. Eczaneler, İstanbul Beylikdüzü eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Beylikdüzü nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Beylikdüzü’nde Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Beylikdüzü’ndeki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Beylikdüzü eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Beylikdüzü’nde En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

İstanbul Beylikdüzü ilçesi özellikle 1999 Marmara Depremi sonrasında büyük bir göç almış ve büyümeye başlamıştır. Metrobüs inşaatı ile de ikinci göç dalgasına uğramıştır. Artan nüfusa parallel olarak ilçeye birçok yeni sağlık kurumu ve eczaneler açılmıştır. Yine de ihtiyaç anında İstanbul Beylikdüzü’nde nöbetçi eczane bulmak zaman zaman sıkıntı yaratabiliyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.