İstanbul Beyoğlu Nöbetçi Eczane


İstanbul’un geçmişten günümüze kadar gelen ve popülerliğini kaybetmeyen Beyoğlu ilçesi Avrupa Yakası’nda yer alır. İstanbul Beyoğlu ilçesinin tarihi Bizans Dönemi’ne uzanır. Günümüzde büyük otellerin, tiyatroların, sinemaların, okulların, konsoloslukların, yabancı kültür merkezlerinin ve sanat galerilerinin bulunduğu Beyoğlu, İstanbul’un en canlı ve gözde semtlerinden biridir. İş, eğlence, turizm ve kültür merkezi olması nedeniyle ilçe sınırları içerisindeki gündüz ve gece nüfusu birkaç milyonu bulmaktadır. İstanbul’un merkez ilçelerinden biri olan Beyoğlu’nda yer alan çok sayıdaki devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Beyoğlu’ndaki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Beyoğlu eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Beyoğlu nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Beyoğlu’nda Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Beyoğlu’ndaki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Beyoğlu eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Beyoğlu’nda En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Beyoğlu’nda size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Beyoğlu’ndaki eczane sayısı nüfüs artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Beyoğlu ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın olan nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.