İstanbul Büyükçekmece Nöbetçi Eczane


İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Büyükçekmece’nin doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleri yer alır. İlçenin ekonomisinde endüstri büyük rol oynar. Türkiye'nin en yüksek TV kulesi ve en büyük sergi alanı olan TÜYAP İstanbul Büyükçekmece’de yer alır. İlçe uzun sahili, alışveriş merkezi, çarşısı, tarihi eserleri ve 5 yıldızlı otelleri ile yazlık bir kent görünümüne sahiptir. İlçede bulunan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı, tıp merkezi gibi sağlık kurumları İstanbul Büyükçekmece’de yer alan eczanelerin önemini artırır. İstanbul Büyükçekmece’deki eczaneler çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Büyükçekmece nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Büyükçekmece’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Büyükçekmece’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Büyükçekmece eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Büyükçekmece’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

Büyükçekmece’nin yükselen nüfus sayısı ilçedeki sağlık kurumu ve eczane sayısını da günden güne etkiliyor. Ancak eczane sayısının fazla olmasına karşın acil durumlarda Büyükçekmece nöbetçi eczanelere ulaşmak hala sorun yaratabiliyor. Artık Yandex Navigasyon İstanbul Büyükçekmece’deki size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç anında Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane yazarak ya da Kategoriler bölümündeki nöbetçi eczane ikonuna tıklayarak en yakınınızdaki nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bulunduğunuz semti tek tek dolaşarak boşuna zaman kaybetmeyin, Yandex Navigasyon’dan destek alarak İstanbul Büyükçekmece nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.