İstanbul Çatalca Nöbetçi Eczane


İstanbul’un yüzölçümü bakımından en büyük ilçesi olan Çatalca, Asya ve Avrupa kıtalarının birleşim noktasında yer alır. Güneyde Büyükçekmece, doğuda Avcılar, Küçükçekmece ve Gaziosmanpaşa ilçeleri ile komşudur. Çatalca ilçesi İstanbul il merkezine 55 km uzaklığındadır. İlçenin 4000 yıllık bir tarihi vardır, ekonomisi hayvancılık, tarım ve sanayiye dayalıdır. İlçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Çatalca ilçesindeki eczanelerin de önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Çatalca eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Çatalca’daki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Çatalca’da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Çatalca’daki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Çatalca eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Çatalca’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Yandex Navigasyon sağlığınız ile ilgili acil aramalarınızda da yanınızda olmaya devam ediyor. İstanbul’un en büyük yüzölçümüne sahip Çatalca nüfus bakımından İstanbul’un en küçük üçüncü ilçesidir. İlçede nöbetçi eczane bulmak bu nedenle zaman zaman zor anlara sebep olabilir. Yandex Navigasyon uygulama içine eklediği Nöbetçi Eczaneler özelliği ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturmanızı sağlayarak. Yapmanız gereken “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturmak. Yandex Navigasyon’un nöbetçi eczane özelliği sayesinde açık eczane bulmak için internetin karşısına geçip zaman kaybetmeyecek, bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşarak nöbetçi eczane bulmakla yorulmayacaksınız. Unutmayın, acil sağlık ihtiyaçlarınız için İstanbul Çatalca’da size en yakın nöbetçi eczane Yandex Navigasyon’da.