İstanbul Esenler Nöbetçi Eczane


Esenler ilçesi, İstanbul'un Avrupa Yakası’nda bulunur. Gaziosmanpaşa, Güngören, Zeytinburnu ve Bağcılar ilçeleriyle komşudur. 1993 yılında ilçe olan Esenler, komşularından farklı olarak sanayi merkezi olmaktan çok yerleşim merkezi özelliği taşır. Türkiye ve Avrupa’nın en büyük otogarı olan İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin Esenler’de yer alması gün içinde nüfus artışlarına sebep olur. İstanbul Esenler’de yer alan hastaneler, sağlık ocakları ve tıp merkezleri gibi sağlık kurumları ilçedeki eczanelerin önemini de artırıyor. Eczaneler, İstanbul Esenler eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Esenler nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Esenler’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Esenler’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Esenler eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Esenler’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Yerleşim merkezi olma özelliği taşıyan İstanbul Esenler’in ilçe olması nüfusa da yansıdı. Artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sağlık kurumları yanında açılan yeni eczaneler de önemli bir paya sahiptir. Yine de ihtiyaç anında İstanbul Esenler’de nöbetçi eczane bulmak pek de kolay olmuyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.