İstanbul Esenyurt Nöbetçi Eczane


İstanbul'un Avrupa Yakası’nda yer alan Esenyurt ilçesi; Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Başakşehir ve Arnavutköy ilçeleriyle komşudur. İstanbul’un nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt’un nüfusu yurtiçi ve yurtdışından gelen göçlerle artmıştır. Son yıllarda özellikle mülteci kesimin ilçeye göç etmesinin en önemli sebeplerinden bir de İstanbul’daki en düşük konut fiyatlarının Esenyurt ilçesinde yer almasıdır. Artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için İstanbul Esenyurt ilçesinde açılan devlet hastanesi, özel hastaneler, sağlık ocakları gibi sağlık kurumları Esenyurt’taki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Esenyurt eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Esenyurt nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Esenyurt’ta Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Esenyurt’taki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Esenyurt eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Esenyurt’ta En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Esenyurt’ta size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Esenyurt’taki eczane sayısı nüfus artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Esenyurt ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın olan nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.