İstanbul Eyüp Nöbetçi Eczane


İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Eyüp; Avrupa Yakası’nda, Haliç’in son kısmında, surların hemen dışında yer alır. İstabul Eyüp’ün tarihi çok eski yıllara dayanır. Eyüp Sultan Camii olmak üzere ilçede Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi eser ve mekan bulunur. Haliç’in temizlenmesinden sonra Eyüp eski popüleritesine kavuşmuş, yerli ve yabancı turislerin uğrak yerlerinden biri olmuştur. Ayrıca yeni yapılan apartman ve bloklarla ile birlikte İstanbul Eyüp’te son yıllarda nüfus artışı da gözlemleniyor. İlçede bulunan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları İstanbul Büyükçekmece’de yer alan eczanelerin önemini artırır. İstanbul Eyüp’teki eczaneler çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Eyüp nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Eyüp’te Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Eyüp’teki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Eyüp eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Eyüp’te En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

İstanbul Eyüp’ün son yıllarda eski popülerliğine kavuşması ve yeni yerleşim alanlarının yapılması ilçede nüfus artışına neden oldu. Eyüp’te yükselen nüfus sayısı ilçedeki sağlık kurumu ve eczane sayısını da günden güne etkiliyor. Ancak eczane sayısının fazla olmasına karşın acil durumlarda Eyüp nöbetçi eczanelere ulaşmak hala sorun yaratabiliyor. Artık Yandex Navigasyon İstanbul Eyüp’te size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç anında Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane yazarak ya da Kategoriler bölümündeki nöbetçi eczane ikonuna tıklayarak en yakınınızdaki nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bulunduğunuz semti tek tek dolaşarak boşuna zaman kaybetmeyin, Yandex Navigasyon’dan destek alarak İstanbul Eyüp nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.