İstanbul Fatih Nöbetçi Eczane


İstanbul tarihi yarımadadaki en eski ilçe olan Fatih, ismini Fatih Sultan Mehmet'ten alır. İstanbul Fatih ilçesi Eyüp, Haliç, Eminönü ve Zeytinburnu ilçeleriyle komşudur. Camileriyle, türbeleriyle tarihi ve mistik bir havası olan Fatih ilçesi, esas İstanbul olarak anılır. Fatih Camii bu bölgedeki en fazla ziyaret edilen camidir. İlçenin tümü İstanbul kentinin tarihsel çekirdeği olan suriçinde yer alır. İlçede Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinden kalma önemli tarihi ve turistik eserler yer alır. İlçe ekonomisi ticaret, sanayi ve turizm ağırlıklıdır. İstanbul’un en büyük hastanelerinden olan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki, özel hastaneler ve polikliniklerin Fatih ilçe sınırları içinde bulunması Fatih ilçesindeki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Fatih eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Fatih’teki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Fatih’te Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Fatih’teki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Fatih eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Fatih’te En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Yandex Navigasyon sağlığınız ile ilgili acil aramalarınızda da yanınızda olmaya devam ediyor. Özellikle Fatih ilçesinin Çapa semtinde gelişmiş olan eczane sektörü hasta ve hasta yakınlarının sağlık ihtiyaçlarını karşılaşamaya çalışmaktadır. Buna rağmen eczane sayısının oldukça yoğun olduğu ilçede acil durumlarda nöbetçi eczane bulabilmek zaman zaman sıkıntı yaratabiliyor. Yandex Navigasyon uygulama içine eklediği Nöbetçi Eczaneler özelliği ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturmanızı sağlayarak. Yapmanız gereken “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturmak. Yandex Navigasyon’un nöbetçi eczane özelliği sayesinde açık eczane bulmak için internetin karşısına geçip zaman kaybetmeyecek, bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşarak nöbetçi eczane bulmakla yorulmayacaksınız. Unutmayın, sağlık ihtiyaçlarınız için size en yakın nöbetçi eczane Yandex Navigasyon’da.