İstanbul Güngören Nöbetçi Eczane


İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan Güngören ilçesi İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa ve Eyüp ilçeleriyle komşu olan Güngören, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunur. Ekonomisi sanayi ve hizmet sektörüne dayanan Güngören, İstanbul’un hızla büyüyen ilçelerinden biridir. İstanbul Güngören’de yer alan hastaneler, sağlık ocakları ve tıp merkezleri gibi sağlık kurumları ilçedeki eczanelerin önemini de artırıyor. Eczaneler, İstanbul Güngören eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Güngören nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Güngören’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Güngören’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Güngören eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Güngören’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Merter Teksil Sitesi’nin Güngören’de bulunması nüfus artışını büyük bir oranda etkiledi. Artan nüfusun sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sağlık kurumları yanında açılan yeni eczaneler de önemli bir paya sahiptir. Yine de ihtiyaç anında İstanbul Güngören’de nöbetçi eczane bulmak pek de kolay olmuyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.