İstanbul Kağıthane Nöbetçi Eczane


İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Kağıthane; Sarıyer, Beşiktaş, Şişli ve Gaziosmanpaşa ilçeleriyle komşudur. Önceleri Şişli ilçesine bağlı olan Kağıthane 1987 yılında ilçe olmuştur. 18. yüzyılın başlarında İstanbul’da Haliç’in ucunda Alibey Deresi kıyısında kurulan ilk kağıt fabrikası nedeniyle ilçe Kağıthane adını aldı. Yoğun sanayileşmeyle birlikte doğal güzelliklerini yitirmeye başlayan Kağıthane, son dönemde İstanbul’un popüler yerleşim alanlarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Son 13 yılda yaşadığı değişim ve dönüşümle birlikte tercih edilen bir yerleşim yeri olmuştur. İlçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Kağıthane’deki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Kağıthane eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Kağıthane nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Kağıthane’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Kağıthane’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Kağıthane eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Kağıthane’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Kağıthane’de size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Kağıthane’deki eczane sayısı nüfüs artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Kağıthane ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın olan nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.