İstanbul Kartal Nöbetçi Eczane


İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kartal, doğudan Pendik, güneyden Marmara Denizi, batıdan Kadıköy, kuzeyden Ümraniye ve Beykoz ilçeleriyle çevrilidir. İstanbul’un endüstri etkinlikleri açısından en yoğun üç ilçesinden biri olan Kartal’da çimento, seramik, sunta, ağaç işleri, boya, kimya, akü, metal, akaryakıt depolama tesisleri gibi endüstri kuruluşları yer alır. Günümüzde İstanbul’un en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biri olan Kartal ilçesi doğası, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle İstanbul nüfusunun tercih ettiği bir yerleşim bölgesidir. Nüfusun sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ilçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumlarının yanında eczaneler de önemli bir yere sahiptir. İstanbul Kartal eczaneler çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Kartal nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Kartal’da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Kartal’daki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Kartal eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Kartal’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

İstanbul Kartal ilçesindeki nüfus artışı ile ilçedeki sağlık kurumu ve eczane sayısı da günden güne artış gösteriyor. Ancak eczane sayısının fazla olmasına karşın acil durumlarda İstanbul Kartal’daki nöbetçi eczanelere ulaşmak hala sorun yaratabiliyor. Artık Yandex Navigasyon İstanbul Kartal’daki size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç anında Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane yazarak ya da Kategoriler bölümündeki nöbetçi eczane ikonuna tıklayarak en yakınınızdaki nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bulunduğunuz semti tek tek dolaşarak boşuna zaman kaybetmeyin, Yandex Navigasyon’dan destek alarak İstanbul Kartal nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.