İstanbul Küçükçekmece Nöbetçi Eczane


İstanbul'un Avrupa Yakası’nda aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş olan Küçükçekmece Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Bahçelievler ve Bakırköy ilçeleri ile komşudur. İlçe son yıllarda değer kazanan konut projeleri ve TEM Otoyolu, E-5, Basın Ekspres, Kuzey Marmara Otoyolu gibi ana ulaşım yollarına yakın konumda olması sebebiyle önemli bir konum avantajına da sahiptir. İstanbul’un planlı yerleşim alanlarından olan Küçükçekmece ilçesinin nüfusu her geçen gün artmaktadır. İlçedeki nüfus artışı sağlık kurumlarını da olumlu yönde etkilemiştir. Bünyesindeki devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı, tıp merkezi gibi sağlık kurumları ile İstanbul Küçükçekmece’de bulunan eczaneler önemli bir yere sahiptir. İstanbul Küçükçekmece’deki eczaneler, eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Küçükçekmece nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Küçükçekmece'de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Küçükçekmece’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Küçükçekmece eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Küçükçekmece’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

İstanbul Küçükçekmece’deki sağlık kurumlarının sayıları ilçedeki nüfus artışına göre yükselirken ilçede yer alan eczane sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda İstanbul Küçükçekmece’de nöbetçi eczane bulmak zaman zaman yorucu olabiliyor. Düşünün, misafirliğe gittiniz ya da bilmediğiniz bir yerde nöbetçi eczane bulmanız gerekiyor. İnternetin başına geçip tek tek eczane adreslerini bulmaya çalışmak boşuna zaman kaybına yol açar. Acil sağlık ihtiyaçlarınız için Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Uygulama içindeki “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturun. Sokak sokak nöbetçi eczane aramak Yandex Navigasyon ile tarihe karışıyor. Acil sağlık ihtiyaçlarınızda İstanbul Küçükçekmece nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.