İstanbul Maltepe Nöbetçi Eczane


Maltepe ilçesi, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alır. İlçenin batısında Kadıköy, kuzeyinde Ümraniye, doğusunda Kartal, güneyinde ise Marmara Denizi bulunur. Demiryolu ve karayolu ulaşımına sahip olan Maltepe’nin tarihi Bizans İmparatorluğu’na dayanır. Tarihi, turistik yerleri, Maltepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi Nöroloji ve Gastroentoloji Enstitüsü, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Maltepe nüfusun yoğun olduğu ilçelerden biridir. İlçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları İstanbul Maltepe ilçesindeki eczanelerin de önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Maltepe eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Maltepe’deki nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Maltepe’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Maltepe’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Maltepe eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Maltepe’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Yandex Navigasyon sağlığınız ile ilgili acil aramalarınızda da yanınızda olmaya devam ediyor. İstanbul Maltepe ilçesindeki nüfus artışı sağlık kuruluşu ve eczanelerin sayılarının da artmasına neden oldu. Buna rağmen acil sağlık ihtiyaçları için İstanbul Maltepe’de nöbetçi eczane bulmak bazen sıkıntı yaratabiliyor. Yandex Navigasyon uygulama içine eklediği Nöbetçi Eczaneler özelliği ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturmanızı sağlayarak. Yapmanız gereken “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturmak. Yandex Navigasyon’un nöbetçi eczane özelliği sayesinde açık eczane bulmak için internetin karşısına geçip zaman kaybetmeyecek, bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşarak nöbetçi eczane bulmakla yorulmayacaksınız. Unutmayın, sağlık ihtiyaçlarınız için size en yakın nöbetçi eczane Yandex Navigasyon’da.