İstanbul Sancaktepe Nöbetçi Eczane


Anadolu Yakası’nda yer alan İstanbul Sancaktepe ilçesi, güneyde Kartal, batıda Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyde Çekmeköy, doğuda Pendik ilçeleriyle komşudur. İlçedeki sanayinin gelişmesi ve konut projelerinin artmasından sonra yoğun göç almaya başlayan Sancaktepe, nüfus yoğunluğu bakımından ortalamanın üzerindedir. Tarihi Bizans İmparatorluğu’na dayanan Sancaktepe’de pek çok tarihi yapı bulunur. İstanbul Sancaktepe ilçesinde yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Sancaktepe’deki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Sancaktepe eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Sancaktepe nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Sancaktepe’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Sancaktepe’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Sancaktepe eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Sancaktepe’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Sancaktepe’de size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Sancaktepe’deki eczane sayısı nüfus artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Sancaktepe ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın olan nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.