İstanbul Sarıyer Nöbetçi Eczane


İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan Sarıyer, Avrupa Yakası’nda yer alır. Sarıyer kuzeyden Karadeniz, doğudan İstanbul Boğazı, güneyden Kağıthane, Şişli, Beşiktaş ve batıdan Çatalca ilçeleri ile komşudur. Sarıyer ilçesi Boğaz’daki en eski yerleşim bölgelerinden biridir. Doğal bitki örtüsü açısından İstanbul’un en zengin ilçelerinden biri olan Sarıyer’de turizm önemli bir yere sahiptir. İlçe sınırları içinde Maslak Atatürk Oto Sanayi ve Ayazağa’daki bir kaç fabrika dışında sanayi tesisi bulunmamaktadır. Türkiye’nin hemen her şehrinden insanın yerleşmek için seçtiği ilçede genç nüfus ağırlıktadır. İlçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, tıp merkezi, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları eczanelerin de önemini artırır. İstanbul Sarıyer’deki eczaneler çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Sarıyer nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Sarıyer’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Sarıyer’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Sarıyer eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Sarıyer’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

Sarıyer ilçesinin yoğun nüfusu yıldan yıla artış göstermektedir. Nüfus artışına bağlı olarak ilçedeki sağlık kurumu ve eczane sayısı da ihtiyacı karşılayabilmek için çokça sayıdadır. Ancak eczane sayısının fazla olmasına karşın acil durumlarda İstanbul Sarıyer’deki nöbetçi eczanelere ulaşmak hala sorun yaratabiliyor. Artık Yandex Navigasyon İstanbul Sarıyer’deki size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç anında Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane yazarak ya da Kategoriler bölümündeki nöbetçi eczane ikonuna tıklayarak en yakınınızdaki nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bulunduğunuz semti tek tek dolaşarak boşuna zaman kaybetmeyin, Yandex Navigasyon’dan destek alarak İstanbul Sarıyer nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.