İstanbul Silivri Nöbetçi Eczane


Avrupa Yakası'nın batı kısmında bulunan İstanbul Silivri ilçesi, merkeze 67 km uzaklıkta, D-100 karayolu üzerinde bulunur. İlçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Silivri’deki nüfus son yıllarda köylerden ilçe merkezine doğru kaymıştır. Yaz aylarında yazlıkçıların gelmesi ile ilçe nüfusu artış gösterir. Bünyesinde bulunan devlet hastanesi, özel hastane, aile sağlığı merkezi gibi sağlık kurumları ile İstanbul Silivri’de bulunan eczaneler önemli bir yere sahiptir. İstanbul Silivri’deki eczaneler, eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Silivri nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Silivri’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Silivri’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Silivri eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Silivri’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

İstanbul Silivri’deki sağlık kurumlarının sayıları özellikle yaz aylarında görülen nüfus artışına göre yükselirken ilçede yer alan eczane sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda İstanbul Silivri’de nöbetçi eczane bulmak zaman zaman yorucu olabiliyor. Düşünün, misafirliğe gittiniz ya da bilmediğiniz bir yerde nöbetçi eczane bulmanız gerekiyor. İnternetin başına geçip tek tek eczane adreslerini bulmaya çalışmak boşuna zaman kaybına yol açar. Acil sağlık ihtiyaçlarınız için Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Uygulama içindeki “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturun. Sokak sokak nöbetçi eczane aramak Yandex Navigasyon ile tarihe karışıyor. Acil sağlık ihtiyaçlarınızda İstanbul Silivri nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.