İstanbul Şişli Nöbetçi Eczane


İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan Şişli ilçesi, İstanbul’un en eski kültür ve ticaret merkezlerinden biridir. Şişli ilçesi doğudan Beşiktaş, kuzeyden ve batıdan Kağıthane, güneyden Beyoğlu ilçeleri ile çevrilidir. İlçe eğitim kurumları açısından da oldukça zengindir. İstanbul’un hatta Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olan Şişli, nüfus açısından oldukça yoğun bir ilçedir. Günümüzde konuttan çok iş yerlerinin bulunduğu ilçede nüfus iş saatlerinde normalin üzerine çıkar. İstanbul Şişli’de yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocakları ve tıp merkezleri gibi çok sayıdaki sağlık kurumları ilçedeki eczanelerin de önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Şişli eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Şişli nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Şişli’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Şişli’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Şişli eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Şişli’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

İstanbul Şişli ilçesindeki yoğun nüfusun sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ilçede çok sayıda sağlık kurumu ve eczane açılmaya devam etmektedir. Yine de ihtiyaç anında İstanbul Şişli’de nöbetçi eczane bulmak pek de kolay olmuyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.