İstanbul Sultanbeyli Nöbetçi Eczane


Anadolu Yakası’nda yer alan İstanbul Sultanbeyli ilçesi, Kartal, Pendik ve Sancaktepe ilçeleriyle komşudur. 1990 yılında Sultanbeyli’nin ilçe olması ve yeni yerleşim bölgesi olarak anılması hızlı bir göç alarak nüfusun artmasına yol açtı. İlçenin tarihi 6. yüzyılın başlarına kadar uzanır. Sultanbeyli, Anadolu'dan gelenlerin İstanbul'a TEM'den ilk giriş kapısıdır. İlçe ekonomisine inşaat sektörü hakimdir. İç göç nedeniyle ilçe nüfusunda hızlı bir artış gözlemlenir. İlçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Sultanbeyli’deki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Sultanbeyli eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Sultanbeyli nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Sultanbeyli’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Sultanbeyli’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Sultanbeyli eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Sultanbeyli’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Sultanbeyli’de size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Sultanbeyli’deki eczane sayısı nüfus artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Sultanbeyli ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.