İstanbul Sultangazi Nöbetçi Eczane


İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Sultangazi yüzölçümüyle İstanbul ilçeleri arasında 19. sıradadır. Sultangazi, Eyüp, Esenler, Gaziosmanpaşa ve Başakşehir ilçeleriyle komşudur. Avrupa Yakası’nın önemli bir kısmının içme suyu ihtiyacını karşılayan Alibey Barajı ilçe sınırları içinde bulunur. Kentleşme ile birlikte Sultangazi’nin nüfusu Anadolu’da birçok kentin toplam nüfus yoğunluğuna eşit hale gelmiştir. İlçede bulunan devlet hastanesi, özel hastane ve sağlık ocağı gibi sağlık kurumları İstanbul Sultangazi’de yer alan eczanelerin önemini artırır. İstanbul Sultangazi’deki eczaneler çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Sultangazi nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Sultangazi’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Sultangazi’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Sultangazi eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Sultangazi’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

Sultangazi’nin yükselen nüfus sayısı ilçedeki sağlık kurumu ve eczane sayısını da günden güne etkiliyor. Ancak eczane sayısının fazla olmasına karşın acil durumlarda Sultangazi nöbetçi eczanelere ulaşmak hala sorun yaratabiliyor. Artık Yandex Navigasyon İstanbul Sultangazi’deki size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç anında Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane yazarak ya da Kategoriler bölümündeki nöbetçi eczane ikonuna tıklayarak en yakınınızdaki nöbetçi eczaneye direkt rota oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bulunduğunuz semti tek tek dolaşarak boşuna zaman kaybetmeyin, Yandex Navigasyon’dan destek alarak İstanbul Sultangazi nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.