İstanbul Ümraniye Nöbetçi Eczane


Ümraniye ilçesi İstanbul’un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan bir ilçesidir. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Ümraniye, Beykoz, Şile, Kartal, Sultanbeyli, Kadıköy ve Üsküdar ilçeleriyle çevrilidir. Ekonomik çeşitlilik açısından zengin bir ilçe olan Ümraniye küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parçadan ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik gösterir. Bünyesindeki devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocağı, tıp merkezi gibi sağlık kurumları ile İstanbul Ümraniye’de bulunan eczaneler önemli bir yere sahiptir. İstanbul Ümraniye’deki eczaneler, eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamalarına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Ümraniye nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Ümraniye’de Hangi Eczaneler Nöbetçi?

İstanbul Ümraniye’deki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Ümraniye eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Ümraniye’de En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da!

İstanbul Ümraniye’deki sağlık kurumlarının sayıları ilçedeki nüfus artışına göre yükselirken ilçede yer alan eczane sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Buna rağmen acil durumlarda İstanbul Ümraniye’de nöbetçi eczane aramak zaman zaman yorucu olabiliyor. Düşünün, misafirliğe gittiniz ya da bilmediğiniz bir yerde nöbetçi eczane bulmanız gerekiyor. İnternetin başına geçip tek tek eczane adreslerini bulmaya çalışmak boşuna zaman kaybına yol açar. Acil sağlık ihtiyaçlarınız için Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Uygulama içindeki “Arama” ekranında “Kategoriler”de yer alan Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçin ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturun. Sokak sokak nöbetçi eczane aramak Yandex Navigasyon ile tarihe karışıyor. Acil sağlık ihtiyaçlarınızda İstanbul Ümraniye nöbetçi eczanelerine kolayca ulaşın.