İstanbul Üsküdar Nöbetçi Eczane


Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesi İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. Üsküdar İlçesi, doğuda Ümraniye, güneyde Kadıköy, batıda İstanbul Boğazı, kuzeyde ise Beykoz’a komşudur. Köklü bir tarihe sahip olan Üsküdar, ayrıcalıklı konumuyla İstanbul’daki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Merkezi bir konumu, uygun konut seçenekleri ve Marmaray projesinin tamamlanmasıyla ilçe önemli bir ulaşım merkezine dönüşmüştür. Üsküdar sınırları içinde birçok önemli kamu ve sağlık kuruluşu yer alır. Bünyesinde bulunan önemli hastaneler, sağlık ocakları ve tıp merkezleri ilçedeki eczanelerin de önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Üsküdar eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Üsküdar nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Üsküdar’da Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Üsküdar’daki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Üsküdar eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Üsküdar’da En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

İstanbul Üsküdar ilçesindeki yoğun nüfusun sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sağlık kurumları yanında açılan yeni eczaneler de önemli bir paya sahiptir. Yine de ihtiyaç anında İstanbul Üsküdar’da nöbetçi eczane bulmak pek de kolay olmuyor. Yandex Navigasyon acil durumlarda sağlık ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Nöbetçi Eczane özelliğini uygulamasına ekledi. Artık size en yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için bulunduğunuz yeri sokak sokak dolaşmayacak ya da internetin başına geçip tek tek nöbetçi eczaneleri aramayacaksınız. Tek yapmanız gereken Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklamak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczaneye rota oluşturmak. Sağlıklı günler dileriz.