İstanbul Zeytinburnu Nöbetçi Eczane


İstanbul Zeytinburnu ilçesi kent merkezini oluşturan 7 ilçeden biridir. İlçe; Fatih, Bayrampaşa ve Bakırköy ilçeleri ile komşudur. E-5 Karayolu’na sınırı ve Atatürk Havalimanı’na 15-20 dakikalık mesafede olan Zeytinburnu, İstanbul’un dışarı açılan önemli bir penceresidir. Geçmiş yıllarda deri sanayinin merkezini oluşturan Zeytinburnu’nda İstanbul sebze hali, Veliefendi Hipodromu, tekstil fabrikaları yer alır. Günümüzde lüks konut projelerinin yer aldığı Zeytinburnu, yoğun göçler sonucu nüfusun yoğun olduğu bir ilçedir. İlçede yer alan devlet hastanesi, özel hastane, tıp merkezi ve sağlık ocağı gibi sağlık kurumları Zeytinburnu’ndaki eczanelerin önemini artırır. Eczaneler, İstanbul Zeytinburnu eczane çalışma prensibine göre Pazar günü açık olmamasına karşın Cumartesi belirli bir saate kadar açık olmak zorundadır. Pazar günü ise sadece İstanbul Zeytinburnu nöbetçi eczaneler sizlere hizmet verebilir.

İstanbul Zeytinburnu’nda Hangi Eczaneler Nöbetçi?

Zeytinburnu’ndaki eczaneler çalışma prensibini İstanbul iline bağlı olarak gerçekleştirir. Hastane gibi sağlık kuruluşlarının sabah erken saatlerde açılmasından dolayı İstanbul Zeytinburnu eczane sistemi haftaiçi ve haftasonu farklı çalışma saatlerine sahiptir.

İstanbul Zeytinburnu’nda En Yakın Nöbetçi Eczane Yandex Navigasyon’da

Artık İstanbul Zeytinburnu’nda size en yakın nöbetçi eczaneyi aramak için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Yandex Navigasyon’un “Kategoriler” bölümüne eklenen Nöbetçi Eczaneler ikonuna tıklayarak ya da aramaya nöbetçi eczane yazarak kolayca rota oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Zeytinburnu’ndaki eczane sayısı nüfus artışına bağlı olarak birçok sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılasa da acil durumlarda İstanbul Zeytinburnu ilçesinde nöbetçi eczane bulmak çoğu zaman yorucu olabiliyor. Üstelik bulunduğunuz yere en yakın nöbetçi eczanenin hangisi olduğunu bilmeden. Yandex Navigasyon Nöbetçi Eczaneler özelliği ile en yakınınızdaki nöbetçi eczaneyi harita üzerinde göstererek, direkt rota oluşturmanızı sağlıyor. Sağlık ihtiyaçlarınızda da Yandex Navigasyon yanınızda.